O nás

Semináře a lekce povedou:

Monika


Čerpám z mnoha zdrojů a technik. Nejvíce jsem se v uplynulých deseti letech věnovala rodinným konstelacím. Ty mi pomohly pochopit a zpracovat spoustu témat, která jsem ve svém životě řešila.

Dále mě oslovily semináře pro ženy. Ta magie, která se stane, když každá přinese kousek své zkušenosti a otevřeně ho sdílí v kruhu. Miluji tu přeměnu, když se povede láskyplně se navzájem podpořit, vytvořit sesterství, společně tančit a nechat rozplynout těžkosti. Je to léčivé.

A nově zkoumám praxi tekutinového těla. Cítím, že se tady spojuje všechno, co jsem se dosud naučila a víc. Mění se mi vnímání těla a tím také života. Hluboké propojení s vodou v těle s pomocí vědomé pozornosti a zvuku uvolňuje nervový systém a léčí tělo i psychiku.Oskar


Klientům poskytuji podporu, vedení, laskavost, otevřenost a odlišný úhel pohledu, který pomáhá a vede k posunu a prožitím k úlevě. Rodinným a systemickým konstelacím se věnuji, protože je to zážitková metoda, kterou jsem sám opakovaně prošel a prožil. Ke konstelacím mě v roce 2013 přivedla moje žena. Pro konstelace jsem se nadchl, sledoval při práci více konstelářů, prodělal výcvik a nyní konsteluji.

Klientovi pomáhám vyrovnat se se skutečnostmi, které mu zasahují do života z minulosti a k jejich zpracování potřebuje podporu a jiný úhel pohledu. Vážně a laskavě se ponořím do hloubky jeho problému a ochotně mu pomohu při řešení celé situace. Klienti, kteří ke mně přicházejí, potřebují otevřenost bez předsudků, lidskost, diskrétnost a pochopení.

Mám dlouholetou praxi v oblasti pedagogiky, sportu, osobnostního rozvoje, mentoringu, koučingu.


Dáša


Hledám udržitelný pohyb, který mi vydrží "do penze".​

Mohu být Vaším průvodcem na cestě k vnitřnímu prožívání vašeho těla prostřednictvím pohybu.
Pokud se naučíme vnímat sami sebe, s vlídností a láskou sami k sobě, můžeme se pokusit pohlédnout tak i na vnější svět.

Cvičení, které vám nabízím vychází z prvků jógy, ale využívá i posilování a fyzioterapie. Hodina, kterou strávíme na podložce bude o protažení, dechu, výzvách, které můžeme přijmout a meditaci, která nám otevře náš vnitřní svět.

Srdečně vás zvu k poznání vaší cesty.